کتابشهر «زاهدان» افتتاح می‌‌شود

user photo
سمیه عظیمی
۱۷ خرداد ۱۴۰۰
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

کتابشهری برای زاهدانی‌ها؛

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، آئین افتتاح «کتابشهر زاهدان» همراه با رونمایی از کتاب «امین آراء» چهارشنبه 19 خردادماه برگزار خواهد شد.
«حسین شرفخانلو» خاطرات خود را به‌ عنوان ناظر شورای نگهبان در شهرستان مرزی خوی از روزهای انتخابات و صندوق‌هایی که تکلیف داشته بر صحت و سقم روند اجرای انتخابات در آن‌ها نظارت داشته باشد را بیان کرده‌ است؛ چه آن‌روزی که ناظر صندوق بوده و چه روزی که که به‌عنوان ناظر ویژه مسئولیت خاموش کردن بلوای جنوب استان آذربایجان‌ غربی را به‌ عهده گرفته است و چه امروز که عضو هیئت نظارت است.

کلیه روایت‌های این اثر، نقل مستقیم وقایعی هستند که راوی شخصا در آن‌ها حاضر بوده است و هیچ شنیده و نقل قولی در نوشته‌ها نیست. این کتاب توسط نشر «شهید کاظمی» منتشر شده است.

به همراه رونمایی از کتاب؛

در مراسم افتتاحیه و رونمایی از کتاب که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا از ساعت 17 آغاز خواهد شد علاوه بر راوی و نویسنده کتاب، خانواده شهید ترور محمد گلدوی ملقب به  فهمیده سیستان و بلوچستان نیز حضور خواهند داشت.لازم به ذکر است شهید محمد گلدوی خادم مسجد جامع زاهدان هنگام برگزاری جشن میلاد امام حسین (ع) در سال 89 مسئولیت تامین امنیت نمازگزاران را برعهده داشت و با در آغوش گرفتن عامل انتحاری جان مردم را نجات داد. همچنین علیرضا کمیلی فعال اجتماعی و دبیر اتحادیه امت واحده نیز در مراسم به سخنرانی خواهد پرداخت.
فروشگاه کتابشهر زاهدان واقع در خیابان آزادی در مساحتی بالغ بر 140 مترمربع، علاوه‌بر عرضه بیش از 4500 عنوان کتاب، لوازم‌التحریر و هدایای فرهنگی را نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.