2 کتابشهر تبریز و سمیرم، در یک قدمی افتتاح

user photo
سید محمدمهدی مرتضوی
۱۷ شهریور ۱۴۰۰
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

از چیزهایی که هنوز باعث می‌شود تا ذوق کنیم و به آینده امیدوار شویم همین افتتاح کتابفروشی‌های جدید است. تفاوتی ندارد که در شهر بزرگی مثل تبریز باشد یا شهر سیب ایران، سمیرم افتتاح یک کتابفروشی در هر کدام از این شهر‌ها برای ما امید بخش است و نوید روزهایی را می‌دهد که درخت فرهنگ ایران پُربارتر از گذشته به حیات خودش ادامه بدهد. این بار قرار است تا طی روزهای آینده در دو شهر سمیرم و تبریز کتابفروشی‌هایی افتتاح بشوند. کتابشهری‌ها برای این دو افتتاح ذوق دارند.

کتابشهرهای تبریز و سمیرم کجا هستند؟

کتابشهر «تبریز» با مساحتی بالغ بر 270متر در خیابان امام شهر تبریز واقع شده است. یک کتابفروشی بزرگ و تکمیل که تقریبا همه محصولات فرهنگی مورد نیاز تبریزی‌های عزیز را فراهم می‌کند. کتابشهر «سمیرم» با مساحتی بالغ بر 40متر در خیابان قدس شهر سمیرم واقع شده است. کتابفروشی کوچکی که در شهر زیبای سمیرم واقع شده است که اولویت خودش را سهولت دسترسی سمیرمی‌ها به کتاب و محصولات فرهنگی انتخاب کرده است. این دو کتابفروشی‌‌‌ به زودی و طی روزهای آینده افتتاح می‌شن که از طریق همین صفحه مراسم افتتاحیه‌ آن‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تا حالا توی کدوم یکی از شهرها شعبه داشتیم؟

با اهدافی که از قبل تعیین کرده‌ایم موفق شدیم تا کتابفروشی‌هایی در شهرهای تهران، مشهد مقدس، شهرکرد، بوشهر و زاهدان افتتاح کنیم و در روزها و ماه‌های آینده تعداد این کتابفروشی‌ها بیشتر از گذشته خواهند شد به مدد الهی. اگر هنوز با مجموعه کتابشهر ایران و شرایط اعطای نمایندگی آشنا نیستید توصیه می‌کنیم تا به این صفحه مراجعه کنید.

کتابشهر ایران؛ یک کتابفروشی به وسعت ایران

قراره به همین زودی همه‌ی این نقسه سبز رنگ بشه و کتابشهر ایران در همه استان‌های ایران عزیزمون کتابفروشی‌‌‌ داشته باشه. این آرزویی‌ه که دست یافتنی‌ه، کتابشهر ایران؛ یک کتابفروشی به وسعت ایران.