5نکته درباره دایره المعارف مصور «کتاب مقدس»

user photo
سید محمدمهدی مرتضوی
۲۷ مهر ۱۴۰۰
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

هر کاری کردیم نتوانستیم از کنار این کتاب به راحتی بگذریم. کتاب خوبی که توسط انتشارات "سایان" به چاپ رسیده و در کنار محتوای خوبی که دارد چاپ و تولید آن هم درجه یک است. این 5نکته از این کتاب را بخوانید و اگر به این کتاب نیاز پیدا کردید، حتما سفارشش دهید. دایره المعارف «کتاب مقدس» کتابی است که داستان‌های عهد عتیق و عهد جدید را گام به گام بازگو می‌کند و ویژگی‌هایی دارد که از سایر کتاب‌های این‌چنینی متمایز اش می‌کند. در ادامه با کتابشهر ایران همراه باشید.

1. تمام و کمال درباره کتاب مقدس؛

در دایره المعارف کتاب مقدس خواننده با متن کامل و جامعی درباره تاریخ کتاب مقدس، عهد عتیق و عهد جدید آشنا میشود. از داستان‌هایی که در این کتاب‌ها هست تا آشنایی جداگانه با شخصیت‌های کتاب مقدس و مواد غذایی نام برده شده در این کتاب‌ها! کتاب که کاملا منطبق مطالب کتاب مقدس خواننده را به دل این متون برده و تقریبا او را از هر کتاب دیگری بی‌نیاز می‌کند.

2. استفاده از یک کاغذ خاص؛

شاید معدود کتاب‌هایی را بتوان پیدا کرد که با این کاغذ به چاپ رسیده باشند، کاغذ گلاسه ای اتریشی که مخصوصا برای این کتاب وارد کشور شده است و از ویژگی‌های مثبت‌ش می‌توان عدم انعکاس نور اشاره کرد. کاغذی که از جنگل‌های مدیریت‌شده تولید می‌شود و آسیبی به محیط زیست نمی‌رساند.

3. آشنایی با فرهنگی یهودی و مسیحی؛

به شما گفتیم که با یک کتاب جامع و کامل رو به رو هستید، این موضوع را جایی متوجه می‌شویم که در کنار هر بخش از کتاب تصاویری انتخاب و منتشر شده اند که هماهنگی زیادی با متن دارند و باعث میشوند تا با هنر مسیحی و یهودی و تاثیر دین بر هنر آشنا شوید. همه این‌ها باعث میشود تا به فرهنگ مسیحی و یهودی ، اسطوره‌های آن‌ها و... تسلط کافی پیدا کنید.

4. این کتاب فقط یک بار چاپ می‌شود؛

طبق اعلام انتشارات سایان مجوز چاپ این کتاب فقط برای یک بار صادر شده است و ممکن است این مجوز تمدید نشود. این یک بار هم در 1000نسخه به چاپ رسیده که بسیار محدود است و ممکن است به دست همه علاقه مندان نرسد.

5. پُرکارترین کتاب انتشارات سایان؛

انتشارات سایان می‌گوید برای این کتاب سنگ تمام گذاشته. از انتخاب و ترجمه گرفته تا طراحی و چاپ. ویدیوهایی که از مراحل فنی چاپ این کتاب منتشر کرده اند کیفیت بالای کار را نشان میدهد . از طرفی محتوا هم با توجه به نکاتی که برای شما گفتیم درجه یک است و زحمات زیادی برای آن کشیده شده.

خرید کتاب دایره المعارف مصور «کتاب مقدس»:

برای تهیه و خرید این کتاب‌ها می‌توانید به شعب کتابشهر ایران در سراسر کشور مراجعه کنید.

برچسب ها :