خرید کتاب با تخفیف | تابستانه کتاب 9 تا 15 مرداد برگزار می شود

user photo
سید محمدمهدی مرتضوی
۲۷ مهر ۱۴۰۰
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

کرونا هست، گرمای هوا هست، کمبود برق و آب هم هست اما دل‌مان به حضور کتاب‌ها در زندگی‌مان خوش است و به آن‌ها امید داریم که پناه ما در این دنیای پر از آشوب باشند. طرح های تخفیفی خانه کتاب که به صورت فصلی برگزار می‌شوند التیامی هستند در این روزگار گرانی کاغذ تا بتوانیم راحت‌تر به کتاب‌هایی که دوست‌شان داریم دست پیدا کنیم. اما این بار تابستانه کتاب چگونه برگزار می‌شود؟

تابستانه کتاب با 20درصد تخفیف؛

تابستانه کتاب قرار است از تاریخ 9 تا 15 مرداد برگزار شود. همه کتابفروشی‌هایی که عضو موسسه "خانه کتاب" هستند میتوانند از این طرح استفاده کنند و به مشتریان حضوری و غیرحضوری خود 20درصد تخفیف ارائه کنند. اما این تخفیف بیست درصدی بر روی چه کتاب هایی اعمال میشود؟ این تخفیف بر روی همه کتاب‌های تالیفی و ترجمه اعمال خواهد شد و محدودیتی در عنوان و ناشران کتاب‌ها وجود ندارد. آن طور که موسسه "خانه کتاب" اعلام کرده است، سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر  300,000 تومان است و سقف یارانه خرید برای هر خریدار 60,000 تومان است. برای استفاده از این یارانه کتاب فقط نیاز به اعلام کدملی و شماره تماس در هنگام خرید است.

همه شعب کتابشهر ایران هم تخفیف دارند!

شعب کتابشهر ایران هم مثل سایر دوره های گذشته با اعمال تخفیف 20درصدی روی کتاب‌ها تلاش می‌کنند تا کتاب‌های مورد علاقه شما را با یک یارانه ویژه به دست‌تان برسانند. اگر هنوز با شعب کتابشهر ایران آشنا نیستید توصیه می‌کنیم تا به این صفحه نگاهی بیاندازید.