خانه عنکبوت از درون | معرفی مجموعه 4جلدی راهنمای عمومی اسرائیل شناسی 2020

user photo
سید محمدمهدی مرتضوی
۲۷ مهر ۱۴۰۰
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

امروز را در تقویم محتوایی‌مان روز آغاز انتفاضه جدید مسجد الاقصی در سال 1379 ثبت کرده‌ایم. درباره فلسطین و انتفاضه آن‌ها کتاب‌های بسیاری را به شما معرفی کرده‌اند. کتاب آیت‌الله خامنه‌ای در موضوع فلسطین هم که خواندنی است و به شما توصیه اش می‌کنیم. اما دشمن شناسی چه می‌شود؟ مجموعه اسرائیل شناسی نشر دیدمان دقیقاً به شما کمک می‌کند تا دشمن شماره یک جهان اسلام را بشناسید.

درباره راهنمای عمومی اسرائیل شناسی:

«راهنمای اسرائیل شناسی 2020» را انتشارات دیدمان چاپ کرده. جدیدترین ویرایش کتاب «دلیل إسرائیل العام» مربوط به سال 2020میلادی است و تاکنون ویرایش‌هایی از آن در سال‌های 1996، 2004 و 2011 میلادی منتشرشده که ترجمه فارسی ویراست آخر آن با عنوان «راهنمای عمومی اسرائیل‌شناسی 2020» در ایران منتشر شده. این راهنما شامل اطلاعات مهم و مستندی در مورد سیاست، جامعه، اقتصاد، علوم، استراتژی و جمعیت اسرائیل است و همچنین به موضوعات مهمی مانند شهرک‌سازی‌ها، صهیونیسم و وضعیت اقلیت اعراب فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی می‌پردازد. این مجموعه 4جلدی که ترجمه آخرین ویرایش از این مجموعه است را در تصاویر به شما معرفی کرده‌ایم. اگر درباره قیمت‌ها اطلاعاتی می‌خواهید باید بگوییم که قیمت هر جلد به این شرح است؛
جلد اول - 35,000تومان
جلد دوم - 54,000تومان
جلد سوم - 50,000تومان
جلد چهارم - 34,000تومان
و اگر درباره  موضوع هر جلد سوالی دارید باید بگوییم که؛
هر جلد از این مجموعه به یک موضوع خاص از اسرائیل پرداخته. جلد اول؛ درباره ایدئولوژی و تاریخ،  جلددوم؛ درباره رژیم حکومتی و حقوقی، جلد سوم؛ درباره سیاست و جامعه، جلد چهارم؛ درباره نهادهای نظامی و امنیتی موضوعات هر جلد هستند. 

درباره موسسه مطالعات فلسطین:

«مؤسسه الدراسات الفلسطینیه» (موسسه مطالعات فلسطین) در لبنان قرار دارد. موسسه ای که به مطالعات رژیم اشغالگر قدس می‌پردازد و فعالیت اصلی خود را روی این رژیم متمرکز کرده است. این موسسه قدیمی‌ترین مؤسسه‌ی دنیاست که به‌طور ویژه به گردآوری مستندات، پژوهش، تحلیل و انتشار درباره‌ی امور فلسطین و مناقشه‌ی اعراب و اسرائیل می‌پردازد.

کتاب‌ها را از شعب کتابشهر ایران بخواهید!

 برای تهیه و خرید این کتاب‌ها می‌توانید به شعب کتابشهر ایران در سراسر کشور مراجعه کنید.

برچسب ها :